За останні 4 місяці виконавець побував у багатьох країнах з благодійними візитами – виступав та збирав кошти на найрізноманітніші потреби в України. Монатік розповів, що на концерті "Добрий вечір, ми з України", де він виступав з іншими артистами, вдалось зібрати близько 4 мільйонів гривень – кошти були спрямовані у "Фонд Маші Єфросиніної" на допомогу дітям, постраждалим у війні.

Читайте також Вперше після 24 лютого: "Бумбокс" зіграє сольник на підтримку ЗСУ – де й коли буде концерт

Щодо його другого туру під назвою "Life will win", то він не може підрахувати скільки коштів точно вдалось зібрати, проте їх він направив у президентську платформу United24. Йому така програма до вподоби, адже він чітко бачить, на що йдуть ці кошти. Окрім цього виконавець у перші місяці війни віддав чимало своїх грошей на підтримку українців:

З перших місяців війни з особистих заощаджень 2,5 мільйони я виділив на різні потреби, коли до мене звертались: на бронежилети, волонтерам, на каримати і термоси, на автомобілі і так далі. Всюди, де можеш намагатися допомагати фінансово, але цей момент мусить перетворитись на якийсь момент, де ти зможеш ще й і з донатів заробляти, тому й з'явились ці концерти,
– прокоментував Монатік, натякнувши, що фінансова "подушка" не нескінченна.

Ведучий Слава Дьомін підтримав його та зазначив, що про це говорить чимало зірок – усі вони виступають за кордоном безкоштовно, часто витрачаючи на це власні кошти. Тому усі розуміють, що починати заробляти теж потрібно.

Монатік в шоу "Слава+": відео онлайн

Що ще розповів Монатік в інтерв'ю: