Український мультиартист Монатік з початку повномасштабної війни перебуває за кордоном, де дає благодійні концерти. Але вторгнення не могло не торкнутись його близьких і друзів, зокрема, однієї з колег.

До слова "На передовій під шкварчання рацій": як Тарас Тополя зустрів 35 день народження

Монатік про колегу з Маріуполя

Артист розповів про співробітницю Олену, яка перебувала в Маріуполі – місті, яке нещадно обстрілювали щодня. Монатік з дружиною намагався бути з нею на зв'язку весь час.

Ми дуже сильно переживали, допомагали їй усіма силами вибратися на сторону України. В неї зник зв'язок на 8 днів, ми вже не знали, що нам думати. Думаю, багато людей, в ких є знайомі, друзі в Маріуполі, проходили цей момент, коли ти не там і люди зникають. Ти просто малюєш собі абсолютно різні ситуації,
– поділився співак.

Монатік зустрівся з нею у Варшаві, куди змогла виїхати жінка. Її розповіді про життя в Маріуполі не вкладались у голові: "Потім вона вийшла на зв'язок і сказала, що проходить коридор, врешті-решт. Вдалося виїхати. У нас починався тур "Доброго вечора, ми з України", я був у Варшаві і її зустрів там. Ті історії, які вона розповідала, що проходила і бачила на свої очі, це просто не вкладається в голові".

Як колега Монатіка врятувала двох дітей

Монатік розповів, що його колега не могла розпізнати, де її будинок, настільки росіяни розбомбили Маріуполь. Тікаючи з міста, жінка підібрала двох незнайомих дітей.

Як вона йшла через трупи людей, з нею була жінка з дитиною, яка щойно втратила чоловіка, батька дитини. Казала, що поки йшли до машини, побачили дитину, яка плакала біля мертвої мами, вона її, не вагаючись, забрала з собою, далі побачила ще дитину, яка просто стояла посеред вулиці, так само забрала,
– поділився артист.

"Вона їх повезла у Варшаву і зараз виховує. Плюс свою дитину і ще двоє дітей, яких врятувала. Це мене вражає, коли люди навіть не задумуються, що буде далі, а просто розуміють, що зараз є такий момент, я людина, мушу допомогти, це дуже сильно".

Монатік для "Слава +": дивіться відео