Про це Монатік розповів під час розмови з ведучим Славою Дьоміним.

Читайте також Те саме, що попросити Залужного виступити з концертом: чи піде Андрій Данилко служити в ЗСУ

Чому Монатік не служить в ЗСУ

Чимало колег артиста відправили дружин і дітей за кордон, а самі взяли зброю в руки та стали на захист держави. Монатік чотири місяці війни провів за кордоном. Там він виступав на благодійних концертах, був разом з сім'єю.

Я багато дискутував з дружиною, бо ми завжди обговорюємо всі питання. Я казав: "Як це? Усі зараз воюють. Я мушу їхати". Але поруч були діти. І вона казала: "А сім'я? А як нам бути? Як ти нас під час війни залишиш? Що нам робити?",
– поділився співак.

Сім'я завжди означала для Монатіка дуже багато, він прагнув, щоб рідні були спокійні: "Хотів, щоб їм було добре. Сам ламався на частини".

Монатік телефонував знайомим, які пішли на фронт. Оскільки в артиста взагалі немає досвіду у військовій справі, то у відповідь чув: "Дімо, тебе тут ще не вистачає з твоїм військовим досвідом".

Я не можу уявити, що когось убиваю. Я готовий виходити на артфронт,
– сказав Монатік.

Інтерв'ю Монатіка: дивіться відео онлайн

Зіркові татусі в теробороні та ЗСУ

  • Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя з першого дня війни є в складі тероборони. Спершу він евакуйовував поранених і загиблих на Київщині, а зараз працює на Харківщині. Дружина та троє дітей співака виїхали в США.
  • Ведучий та ресторатор Даніель Салем, маючи доньку та дружину, також приєднався до тероборони. Нещодавно він отримав легку контузію та не чує на ліве вухо.
  • Режисер Олег Сенцов є багатодітним татусем – виховує трьох дітей. Він бере участь у бойових діях на Луганщині та зазначив, що війна у 2022 році більш динамічна та жорстокіша, аніж була у період ООС.