У той час, як десятки артистів гастролюють Європою з культурною місією, 42-річний Андрій Хливнюк підсилює патрульну поліцію. Він об'їздив і деокуповану Київщину, був і біля лінії фронту на Луганщині, тож музика була на другому плані. Однак 26 серпня о 20:00 "Бумбокс" планує вперше за пів року вийти на сцену.

Читайте також "Нам потрібно за щось жити": як гурт Go_A заробляє кошти під час війни

Де вперше після 24 лютого виступить "Бумбокс"

Ви не повірите, ми й самі до кінця не віримо, але це правда – 26 серпня 2022 "Бумбокс" зіграє концерт у Варшаві. Великий, гучний концерт на Літній Сцені Прогресії. Перший концерт з 24 лютого. Перший концерт за пів року,
– оголосили представники гурту.

У публікації йдеться про те, що п'ятдесят відсотків від доходу музиканти витратять на потреби Збройних Сих України.

"Чим більше ми продамо квитків, чим більше продамо мерча, тим більше зможемо купити необхідного спорядження", – роз'яснили в дописі. Ба більше, пообіцяли, що незабаром оголосять ще кілька благодійних сольників "Бумбоксу".

У мережі з захватом відреагували на цей анонс. Тепер "Бумбокс" кличуть і в Краків, і у Вiльнюс, і в Мюнхен, і у Францію, і в Нідерланди, і навіть у Ванкувер, що в Канаді.

Що відомо про Андрія Хливнюка на війні

  • Наприкінці березня співак потрапив під мінометний обстріл окупантів. Уламок влучив йому під оку у праву щоку, кілька днів він провів у лікарні.
  • Уже на початку квітня лідер "Бумбоксу" був у строю.
  • У травні Андрій Хливнюк поїхав на Луганщину, де розвозив найнеобхідніші вантажі – інсулін, ліки проти високого тиску, а іноді навіть хліб, олію, базові продукти – та доставляв лікарів.
  • "Перше і головне завдання будь-якого справжнього нормального солдата будь-якої армії – допомогти жінці, дитині, старій людині, врятувати їх", – казав співак в одному з інтерв'ю.