Монатік під час війни тримає оборону на культурному фронті. Кілька місяців він був на благодійних гастролях за кордоном, не повертався в Україну, а тепер все частіше приїздить додому.

Вас може зацікавити Світлана Лобода в США обгорнулася прапором і заспівала "Щедрик": мережа обурюється

Монатік приїхав до Львова

Артист підтримав надзвичайно важливий проєкт Superhumans, який направлений на створення центру для реабілітації наших військових.

"Ці люди пережили вогонь, витримали та продовжують жити. Superhumans створюється й для того, щоб жоден з них ніколи не відчув себе жертвою, а навпаки, з'являлося розуміння, що маючи менше, можна робити більше. І щоб ніхто не відводив на вулиці від них очі, не змушував соромитися себе", – поділився артист.

Монатік закликає українців приєднуватися до Superhumans, щоб висловлювати свою подяку нашим захисникам. Зараз неподалік від Львова будується центр реабілітації, щоб герої були поруч з рідними, щоб психологічна допомога була доступна не тільки тим, хто дістав поранення, але і їхньому оточенню, щоб українські лікарі мали роботу, щоб діти та дорослі у будь-який момент могли звернутися до лікаря по консультацію, а не летіти за нею. Лікуватися за кордоном дуже складно морально, адже там треба знов бути далеко від сім'ї й дуже дорого.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Зірки, які повернулися в Україну

  • Настя Каменських є однією з тих артисток, які у повномасштабну війну більшість часу проводять за кордоном. Нещодавно вона знову приїхала в Київ і сфотографувалася на тлі осіннього подвір'я.
  • Акторка Ольга Сумська повернулась із благодійного заходу в Іспанії у рідний Київ та не впізнала його. Через віялові відключення світла та режим економії столиця вже не перший день занурена у темряву.
  • Блогерка Катерина Реп'яхова разом з маленьким сином Михайлом і мамою відпочивала в Єгипті. Дорогою додому Михайлові стало погано. В Одесі довелося викликати швидку.