До війни NK часто поширювала фотографії, які робила у заміському будинку або на подвір'ї. Тепер артистка все рідше публікує такі знімки.

Дивіться також Після відпочинку в Ізраїлі: дружина Павліка полетіла на море – де проводить відпустку

Настя Каменських повернулася до Києва

Днями артистка опублікувала фото, яке зробила на веранді приватного будинку, що недалеко від Києва. Каменських підкреслила, що осінь вдома завжди була особливою, наповненою домашнім теплом, сімейними зустрічами та сміхом.

А сьогодні все інакше: українцям доводиться виборювати своє право бути вдома, у рідній країні. Я знаю, що ця осінь непроста для багатьох, мабуть, найскладніша. Але після темряви завжди з'являється світло і я точно знаю, що це світло є всередині кожного українця. Бо ми вміємо піклуватись, допомагати та співчувати. Ми знаємо, що таке бути людяними та чесними. І я вірю, що дуже скоро те світло, що ми випромінюємо, розчинить темряву, яка намагається поглинути все добре та гарне, що є навкруги,
– написала вона під фото.


Настя Каменських вдома / Фото з інстаграму співачки

Знаменитість, як завжди, продемонструвала стильний образ. Каменських позувала на камеру в чорній сукні з об'ємними рукавами і кольоровою вишивкою. Волосся вона вклала у фірмові локони, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на губах, які нафарбувала матовою помадою коричневого кольору.

Чи був з Каменських Потап

Наразі невідомо, де зараз чоловік Каменських. На фото вдома Потапа немає, в соціальних мережах він також не розповідає, де перебуває зараз. Лише в сторіс анонсував, що 9 листопада виступить на благодійному концерті в Берліні.

Зірки, які повернулися з-за кордону

  • Акторка Ольга Сумська повернулась із благодійного заходу в Іспанії у рідний Київ та не впізнала його. Через віялові відключення світла та режим економії столиця вже не перший день занурена у темряву.
  • Співачка Jerry Heil вперше за довгий час повернулась до Києва, щоб вдома провести день народження. Також зірка опублікувала фото з бавовною.
  • Олімпійська чемпіонка і фіналістка "Танців з зірками" Ольга Харлан вперше з початку повномасштабної війни приїхала в Україну. Її рідне місто Миколаїв щодня обстрілюється російськими окупантами, тож вона з батьками зупинилася у Львові.