У 2021 році Нікіта Добринін був ведучим російської версії шоу "Холостяк". Тоді головним героєм проєкту був репер Тіматі, який тепер завзято підтримує війну в Україні. Після оголошення в росії мобілізації, Нікіта звернувся до росіянина.

До теми Елітна армія жмуриків: Остапчук постібався з Тіматі, Джигана і Баскова через мобілізацію в росії

Нікіта Добринін запросив Тіматі в Україну

В інстаграм-сторіс Добринін поширив фото Тіматі та шойгу. На знімку ці два росіяни мило усміхаються один одному. Нікіта Добринін позначив репера у сторіс та звернувся до нього щодо мобілізації в росії.

Тіматі, ти вже в черзі? Побачимось вдруге і в останнє. В Україні вже,
– написав Добринін.

Нагадаємо, Нікіта знімався лише в одному епізоді "Холостяка" з Тіматі, оскільки згодом захворів на коронавірус і його замінили іншим ведучим.


Добринін звернувся до Тіматі / Скриншот інстаграм-сторіс ведучого

Позиція Нікіти Добриніна під час війни

  • Після початку повномасштабного вторгнення Нікіта Добринін зайняв активно проукраїнську позицію.
  • Він записався до лав територіальної оборони, разом з багатьма іншими чоловіками стояв на обороні Київщини.
  • Через кілька днів після початку війни вивіз дружину з сином на Захід України, а сам повернуся до Києва. Періодично приїжджав до рідних, щоб провідати їх.
  • Дружина Добриніна – Даша Квіткова від 24 лютого кілька разів їздила з сином за кордон, але сам Нікіта не покидав територію України.
  • Зараз Добринін не є в територіальній обороні. Він зайнявся волонтерством і допомагає армії.
  • Ведучий разом з дружиною активно закликають допомагати українській армії, пропагують "щоденний донат". Зокрема, лише у фонд Сергія Притули подружжя одного разу перерахувало мільйон гривень, які виручило на продажі курсу про криптовалюти.