Подружжя наголосило, що такого результату вдалось добитись завдяки учасникам курсу, які його оплатити, та злагодженій роботі усієї команди. Щодо того, чому вони передали кошти на потреби ЗСУ саме у фонд Притули, кажуть, що їм імпонує діяльність цієї організації.

Читайте також Понад 5 мільйонів гривень: Сергій Притула відзвітував за донати під час коментування Євробачення

Сила у єдності, і ми з вами разом до перемоги. Сьогодні ми з Нікітою, наша команда, та ви допомогли нашій армії ЗСУ. Ми перерахували у фонд Сергія Притули 1 мільйон гривень. Це кошти, які ми отримали завдяки запуску нашого навчання по крипті, яке сьогодні почалося. Чому вибрали цей фонд? Тому що він активно допомагає нашим хлопцям. Тому будемо чекати звіт. Ми зробили це разом! Слава Україні, слава нації та писець рф. Опублікувала звіт, щоб він не загубився,
– написало подружжя.

У дописі Нікіта і Даша прикріпили квитанцію з "Монобанку" про перерахунок на благодійність.


Нікіта Добринін з дружиною перерахували на ЗСУ 1 мільйон гривень / Фото з інстаграму

Нагадаємо, що раніше Нікіта Добринін також захищав країну у лавах ТРО. Зараз він проводить більше часу з дружиною та сином, які повернулись у Київ.

Хто з українських зірок ще перераховував кошти на ЗСУ

  • Наразі гурт Kalush Orchestra планує допомогти фонду Притули, продавши свій трофей з Євробачення-2022. Днем раніше музиканти запустили аукціон, на якому наразі вже зібрано понад 1,7 мільйона гривень.
  • Близько 90 мільйонів євро співачка Джамала особисто зібрала на різних благодійних концертах за кордоном. Зокрема вона продала свою знакову сукню з Євробачення-2017 та віддала кошти на потреби ЗСУ.
  • Також благодійні концерти по всій Україні проводять інші українські артисти та гурти – хтось виступає у військових частинах та підіймає дух, а хтось – перед цивільними, збираючи кошти для армії.