Аварія трапилась на київському шосе посеред міста. За словами інстаграм-блогерки та переможниці конкурсу краси, вона не встигла вчасно загальмувати, через що зачепила інший автомобіль, а той, відповідно, інший.

Читайте також Переможниця "Міс Україна Всесвіт" зізналась, чим закінчився скандал з її колишнім-аб'юзером

Сьогодні я вперше потрапила в серйозну ДТП. Зі мною і людьми все гаразд. А от з червоним пиріжком (автомобілем Анни, – Showbiz 24) все не дуже добре. В мене досі трясуться ноги. Це моя провина. Я була повністю сконцентрована на дорозі, просто я не встигла розрахувати гальмівний шлях та врізалась в авто,
– сказала Анна Неплях.


Анна Неплях потрапила в ДТП / Фото з інстаграм-сторіз блогерки

Вона переконана, що все сталось не просто так, адже вона останнім часом "поспішала жити", а їй наче сказали "пригальмуй, не спіши". "Міс Україну Всесвіт" потішило те, що чоловіки в наступних автомобілях, яких вона "зачепила", не накинулись на неї зі звинуваченням та обуренням, а з розумінням поставили до ситуації і сказали, що це просто залізо.

"Заземлитися. Сповільнитися. Сьогоднішня ДТП показала, що потрібно не поспішати жити, я скрізь встигну і так, а поспішатиму – мене зупинять. Ця ситуація показала мені, які чудові та дбайливі люди зі мною поряд. Адже не речі/машини роблять нас щасливими, а саме люди", – написала згодом Анна в інстаграмі.

Згодом автомобіль евакуювали, а з місця ДТП забрав хлопець, який у неї часто виконує послуги "драйвера" (тверезого водія). Щодо ушкоджень автомобіля, то всі витрати повністю покриє її страховка.


Анна Неплях потрапила в ДТП / Фото з інстаграм-сторіз блогерки