Втім, такі дії засудив адвокат Сергій Власенко, зауваживши, що це може нашкодити дитині. Тож, днями Тімур та Інна пояснили, чому вирішили не дотримуватися таємниці всиновлення.

Це цікаво Не знала, що вагітна, – Інна Мірошниченко розповіла про біологічну матір названого сина

Мірошниченки відреагували на заяви Сергія Власенка

"Цей депутат застряг в радянській номенклатурі", – лаконічно відповів Тімур Мірошниченко.

Його дружина дала повну відповідь. Вона наголосила, що таємниця усиновлення – це право усиновлювачів, яке вони можуть використовувати на власний розсуд.

Ми не можемо змусити мовчати старших дітей. Так чи інакше мине два роки, Мія чи Марко скажуть про те, що був час, коли Марселя не було, чи був час, коли батьки їздили до Марселя до дитячого будинку. Ми люди публічні, всі знають, що у нас двоє дітей. То звідки раптом з'явилася б третя?,
– зауважила Інна.

Як зазначила зіркова мама, вона не хоче, щоб Марсель дізналася про те, що його взяли з дитбудинку від сторонніх людей. До того ж вона переконана, що всиновлювати дитину сьогодні цілком нормально і цього не потрібно соромитися та приховувати, адже малюк, якого взяли з дитячого будинку, нічим не відрізняється і має такі ж права, як і інші.

Марафон "Єдині новини": дивіться відео онлайн

Що відомо про всиновлення Марселя: головне

  • У середині червня телеведучий Тімур Мірошниченко розповів, що знайшов дитину на всиновлення. Разом з коханою він зібрав всі документи та чекав на рішення суду, щоб забрати сина додому.
  • Хлопчик мешкав у дитбудинку в Житомирі. Він народився недоношеним, а його вага була критично мала – лише 1,4 кіло. Біологічні батьки відмовилися від Марселя ще у пологовому будинку, тож за ним до п'яти місяців слідкували лікарі.
  • Подружжя забрало малюка до себе в сім'ю 22 липня. Батьки розповіли, що ще під час першої зустрічі відчули, що хлопчик їм підходить.
  • Інна Мірошниченко зазначала, що хлопчик має значні проблеми зі здоров'ям. Він у віці 2 років носить одяг для 9-місячних дітей. Окрім цього, малюк має вади психологічного розвитку. Існує вірогідність, що він не заговорить. Інна розповідала, що Марселя прооперували у перші дні народження. Це відбулося через гастрошизис – вроджений дефект черевної стінки. Такі вади трапляються вкрай рідкісно – раз на 10 – 30 тисяч вагітностей.
  • Марсель вже поступово адаптується в новій сім'ї. Щоправда, хлопчик поки не вміє гратися іграшками, адже не мав такого досвіду, та через стрес чимало їсть. До того ж малюк вкладається спати, б'ючись головою об ковдру. За словами Інни, це для Марселя єдиний спосіб заснути.