День народження танцівниця відзначає на островах у тропіках, однак MELOVIN вигадав, як вразити її навіть на відстані. Чи то через подругу, чи то через персонал готелю він передав Лізі Русіній десерт – шоколадне тістечко з написом Happy Birthday Ms Rusina – "З днем ​​народження, пані Русіна". Фото цього солодкого презенту артист опублікував в інстаграмі і залишив промовисте вітання.

Читайте також MELOVIN вперше розповів, як на карантині "підсів" на наркотики

Моє натхнення! З днем народження тебе, крихітко! Менше цвяхів тобі під ногами! Люблю тебе, максимально і трепетно,
– написав MELOVIN.

"Моя кохана і рідна людинка", – відповіла іменинниця.

Тістечко MELOVIN для Лізи Русіної / Фото з інстаграму співака

Варто зауважити, що російською мовою частина привітання MELOVIN звучить так: "Меньше гвоздей тебе под ногами". Так, зірка натякнув на їхній скандал з танцівницею Ілоною Гвоздьовою, а фани підхопили його тролінг:

  • "Про цвяхи чітко та влучно. Респект";
  • "Менше цвяхів і більше пелюсток троянд";
  • "Менше цвяхів, більше квітів".

До теми Наговорив мені всяких слів, – Ліза Русіна про сварку з MELOVIN на "Танцях з зірками"

Головне про скандал MELOVIN і Лізи Русіної з Ілоною Гвоздьовою

  • З перших ефірів "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова не злюбила пару MELOVIN і Лізи Русіної. Їхні постановки вона називала вульгарними та аморальними, а саму дівчину непрофесійною та неуніверсальною.
  • Однак у 8 випуску хореографиня погодилася станцювати з парою, після чого розкритикувала їх ще більше. Вона заявила, що артист "пив просто в залі", а Ліза фарбувала волосся і робила манікюр замість репетицій.
  • Після їхнього вильоту з "Танців" Ілона Гвоздьова нібито могла спати спокійно, бо "справедливість перемогла", однак після скандалу "Танці з зірками" заступилися за MELOVIN.