У 9 випуску "Танців з зірками" прихильність продюсерів до пари MELOVIN та Лізи Русіної була очевидна. Схоже, після відкритого конфлікту з Ілоною Гвоздьовою проєкт заступився за співака. Деталі дізнавайтеся далі.

До теми Тепер можу спокійно спати, – Ілона Гвоздьова емоційно відреагувала на виліт MELOVIN з "Танців"

Юрій Горбунов

Ведучий "Танців з зірками" відкрито заявив, що тріо MELOVIN, Лізи Русіної та Ілони Гвоздьової було провальним. Усе тому, що у 8 прямому ефірі вони отримали найнижчі оцінки суддів.

Ба більше, шоумен переконаний, що танцівниця вчинила негідно й зрадила артиста – звинувачувала в неадекватності та ширила чутки про його пристрасть до алкоголю.

У Мела був непростий тиждень. Він пережив зраду Ілони Гвоздьової. Ілона чомусь звинуватила цю пару в неадекватності. Мел, пишаюся тобою. Мел гідно Ілоні відповів, браво,
– висловився Горбунов.

Юрій Горбунов і Женя Кот з MELOVIN і Лізою Русіною / Фото з інстаграму співака

Катерина Кухар

У перших ефірах між суддею "Танців з зірками" Катериною Кухар і MELOVIN була шалена напруга. Співак дарував балерині "живе" серце, еротичні наручники та окуляри, а та завалювала його критикою. Однак до 9 ефіру проєкту пристрасті між ними вщухли, а неприязнь переросла у дружбу.

Чудово, що проєкт подарував мені тебе. Як добре, що попри результати, на обличчі залишається щира усмішка,
– заявила Катерина Кухар.

Катерина Кухар і MELOVIN / Відео з інстаграму балерини

Не пропустіть Олена Шоптенко розповіла, хто буде у фіналі "Танців з зірками"

Олена Шоптенко

Головна хореографиня "Танців з зірками" тісно працювала з усіма учасниками цього сезону. MELOVIN і Ліза Русіна – не виняток. Після їхнього вильоту в 9 випуску танцівниця зізналась, що буде сумувати за сміливістю цих епатажних артистів.

Найепатажніша пара проєкту. Вашої сміливості буде не вистачати,
– заявила Олена Шоптенко.

Олена Шоптенко з MELOVIN і Лізою Русіною / Фото з інстаграму танцівниці