Вона вважає, що після перемоги України до Олега Винника вже не прийдуть багато глядачів, а Влада Яму більше не посадять у "Танці з зірками". Про це вона розповіла в новому інтерв'ю.

До теми У Росії Машу Єфросиніну засудили до 7 років колонії: що про це каже ведуча

Єфросиніна відповіла, що в неї немає ворогів у шоубізнесі, але, на її думку, Винник і Яма вже не будуть такими популярними, як раніше, адже всі пам’ятатимуть про "зраду".

"У мене немає ворогів у шоубізнесі. Я ніколи нікому не переходила дорогу, ніколи ні з ким не конфліктувала. Так, мені кілька разів давали в спину, але я зневажаю людей, які це роблять", – пояснила вона.

Марія наголосила, що не любить "перемивати кістки" іншим, адже знає, що таке моральні травми.

Проте, за її словами, коли артист втрачає все, не обов'язково говорити йому, що це його вибір.

Ви здивуєтеся, якщо Винник зараз збере "Олімпійський"? Я здивуюся. От я дійсно живу в переконанні, що люди не прийдуть на його концерт у тих кількостях, як приходили раніше, що Влада Яму не посадять у "Танці з зірками",
– заявила Єфросиніна.

Вона додала, що про це не варто говорити публічно, люди й так вже зробити висновки про Влада Яму та Олега Винника.

"Навіщо моя думка? Усе ж зрозуміло", – підсумувала ведуча.

Єфросиніна вважає, що зараз усі публічні персони "причаїлися", бо бояться хейту. При цьому, за її словами, ще три роки тому усі слухали "Вовчицю" Винника та не цікавилися його позицією.

"Я нікого не виправдовую, сама наробила купу помилок. Але треба жити сьогодні, треба розуміти свої помилки... А сидіти та перемивати кістки для того, щоб люди сформували своє ставлення до Винника... Можливо, нехай люди самі почнуть думати, що вони відчувають з того чи іншого приводу?" – додала Маша.

Дивіться інтерв'ю з Машею Єфросиніною: відео

Що інші зірки кажуть про Винника та Яму

  • ONUKA не стала засуджувати зірок, які виїхали з країни. Але, на її думку, війна стала маркером та показала, хто ти насправді.
  • Євген Клопотенко обурений тим, що Олег Винник так байдуже поставився до своєї аудиторії та просто втік. Він вважає, що після повернення його знову будуть слухати.
  • Юрій Горбунов також припускає, що шанувальниці приймуть Олега Винника, коли той після війни повернеться до України.
  • Щодо Влада Ями, то співак Коля Сєрга називає його "м*даком". Негативно він висловлюється і про Потапа, який "завжди працював за гроші".