Лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко відповіла на запитання, чим могли керуватися зірки, які виїхали з України. Серед найпопулярніших в Україні – це Олег Винник й Влад Яма.

Дивіться також Це дійсно жахливо, – ONUKA розповіла про перше речення сина, пов'язане з війною

ONUKA про зірок, які виїхали

Виконавиця не стала їх засуджувати чи робити припущення, керуються вони страхом чи грішми. Але зауважила, що повномасштабна війна розставила всі крапки над "і".

Я не знаю, що для себе вирішують інші люди. І не можу за них відповідати. Але можу точно сказати, що війна стала маркером. Вона показала, яка ти людина,
– вважає Ната Жижченко.

"І якщо з 2014 року було якесь місце для полеміки, то після 24 лютого все змінилось. Тому що стало тільки так або ні. Вже все однозначно. Абсолютно. Навіть для тих, хто не міг зрозуміти цього у 2014 році".

  • Нагадаємо, ONUKA також висловлювалась про артистів, які "перевзулися", зокрема про Світлану Лободу. Співачка не вважає себе суддею, але зауважує, що репутацію обнулити не можна. Найгіршим вчинком Ната назвала мовчання.
  • "Я не суддя, щоб казати, чи можна пробачати, чи ні. Я думаю, що час все одно розставляє все по своїх місцях, і дійсно та репутація, яка є, вона тягнутиметься за тобою до кінця, що б ти не робив. Але найгірше — це просто мовчати. І взагалі удавати, що нічого не відбувається. Оце пробачати, мені здається, точно не можна".