Коля Сєрга відверто відповів, хто з артистів його приємно чи неприємно вразив під час повномасштабної війни. Раніше він поставив на місце Олексія Арестовича через його заяви.

Цікаво Якийсь час буде на передовій, – Коля Серга оцінив бойові навчання Віталія Козловського

Артист зауважив, що деякі артисти приємно здивували своїми вчинками і творчістю.

"Було очевидно, що Саша Ярмак – людина з потужною позицією, яка візьме зброю до рук та піде воювати і буде робити все для того, щоб була перемога", – пояснив Сєрга.

Хто розчарував Колю Сєргу

Музикант неочікувано назвав Влада Яму "м*даком" і висловився про Потапа, який теж відсиджувався за кордоном.

Влад Яма… я ніколи не слідкував за ним. Те, що дурак… Ні, м*дак – це так… А Потап завжди був попсовим виконавцем, який завжди працював за гроші. Матеріально заточена людина. І коли вона матеріально заточена, її можна налякати,
– висловився Коля.

Він зазначив, що це було неприємно. На його думку, Потап міг би здивувати, якби залишився і пішов у військо.

Сєрга також висловився і про Регіну Тодоренко, яка продовжує мовчати про війну в Україні. За його словами, Регіна завжди була заточена на матеріальні цінності, тому зробила такий вибір.

Дивіться інтерв'ю з Колею Сєргою: відео

До слова, днями танцівник Влад Яма, який півтора року живе в США, опублікував новий допис і знову нарвався на хейт серед українців. У коментарях українці вкотре висловили обурення щодо його виїзду за кордон. Хореографа запитали, чи не соромно йому за це. Цікаво, що Яма не пройшов повз та відповів на коментар, зізнався, що іноді йому соромно.