Нагадаємо, що Винник виїхав з України 26 лютого. Співак вже неодноразово заявляв, що в Німеччині він нібито лікується від рідкісного захворювання.

Цікаво Вовчиці активізувалися: неоднозначна реакція мережі на довгоочікуване інтерв'ю Олега Винника

Багато відомих людей критикують Винника за його вчинок. Тепер про співака висловився і шеф-кухар Євген Клопотенко.

За його словами, ніхто не знає, що насправді зі співаком. До того ж, Євген обурений тим, що Винник, який мав багато всього, просто "плюнув на своїх" і втік з України.

У тебе ж була мільйонна аудиторія, тонни людей, на яких ти просто плюнув… Але найгірше – він повернеться, коли все закінчиться, і його знову будуть слухати. І це мене найбільше дратує. Це для мене біль,
– заявив Клопотенко.

Що про Олега Винника кажуть інші артисти: головне

  • Співак Іван Леньо назвав Олега Винника "мовчазним бараном". До того ж, він закликав фанатів артиста не приходити на його концерти, якщо такі колись будуть.
  • Ігор Кондратюк також вважає відсиджування Винника в Німеччині ганебним вчинком. "Якщо людина боїться і біжить від війни, то це до психіатра, а не до мене. Чи ганебно це щодо хлопців, які в окопах? Так", – сказав продюсер.
  • Юрій Горбунов розповів, що поведінка Винника його не розчарувала, але здивувала, а MamaRika – "зашкваром року".
  • Для лідера гурту "Друга Ріка" Валерія Харчишина зникнення артиста було "дивним". Він припустив, що Винник не хоче прощатись з російським репертуаром або сподівається на коротку пам'ять шанувальників.