Раніше Маша Єфросиніна ділилася, як дитиною жила у Криму без світла та грілася з сестрою у татовому кожусі. Тепер же зізналася, що бідність дуже вплинула на її ставлення до грошей. Ведуча заощаджувала, бо пам'ятає, як піджимала пальці в ботинках, з яких уже виросла.

До теми Мені страшно: Маша Єфросиніна вперше показала, як проводжає чоловіка на службу – відео

Як на Єфросиніну вплинула бідність у дитинстві

Я завжди сперечалася зі своїм чоловіком, який каже: "Гроші повинні працювати, їх треба вкладати. Так, ти можеш втратити, але можеш і заробити". Він фондовим ринком займається, інвестиціями. Я казала: "Ні, я пам'ятаю, як пальчики піджимала в ботиночках, бо мені не могли нові купити, і в мене криві пальчики. Ні-ні, я оце буду накопичувати, і може ми там десь не поїдемо, але нехай буде на "чорний день",
– пригадала Маша Єфросиніна.

Тоді Тимур сміявся й питав: "Який "чорний день"? У ХХІ столітті чорний день?" Проте цим днем виявилося 24 лютого 2022 року, коли вони обоє втратили бізнес і роботу.

"Як би дивно це зараз не звучало, але мене моя бережливість рятує зараз у прямому сенсі. Мене і моїх дітей", – зізналася ведуча.

  • У грудні Маша Єфросиніна розповідала, що живе на збереження, на те, що заробила до вторгнення Росії, бо 2021 рік був для неї плідним: "Заробила я непогано, в мене були контракти. На жаль, під час війни вони перервалися всі. Всі мої контракти на стопі". Гроші з ютуб-каналу вона реінвестує далі, тож часом виходить у нуль, а часом у мінус.
  • Її чоловік Тимур Хромаєв теж залишився без прибутку, бо майже весь його бізнес був на окупованих після 24 лютого територіях. "Ми нічого не знаємо, що з його бізнесом там, тому що це було в містах, які сьогодні вщент зруйновані", – казала Єфросиніна в інтерв'ю.