Останні місяці Маша Єфросиніна живе на дві країни – у Польщі в неї син Сашко та мама, а в Україні коханий чоловік. Війна перекроїла їхні стосунки, вони бачаться тільки між ротаціями Тимура, але ці зустрічі завжди теплі. Ведуча вперше показала, як вранці відпускає його на службу.

До теми Зустрів на Подолі, – Сергій Притула поділився спільним фото з Машею Єфросиніною

Маша Єфросиніна показала чоловіка-добровольця у формі ЗСУ

У кадрі Тимур Хромаєв з'явився "на військовому" з рюкзаками та клунками, але, на відміну від дружини, усміхнений.

Не звикну до цього ніколи,
– тужливо прокоментувала Єфросиніна.

"У мене всі ці місяці просто фізично та психологічно не вистачало сил показувати вам цю нову данність нашого життя з Тимуром. Але я знаю, скільки жінок сьогодні переживає саме те, що і я, черговий раз цього ранку, проводжаючи його. Тому хочу всім сказати, що мені теж страшно. Сильно страшно", – зізналася ведуча в інстаграм-сторіс.

Однак додала, що стати на захист країни – це рішення її Тимура, як і тисяч чоловіків по всій країні, і вона ним пишається: "І під завалами всіх страхів у нас з вами там всередині точно причаїлася гордість".

Маша Єфросиніна провела чоловіка на службу / Фото з інстаграм-сторіс телеведучої

До речі, поки Тимур Хромаєв служить у добровольчому загоні, де оформлений як куратор великих медичних гуманітарних вантажів, Маша Єфросиніна тримає інформаційний фронт. Вона майже рік закриває роти пропагандистам Кремля, тож у Росії її оголосили "терористкою". Зірка нібито причетна до екстремістської діяльності, тож навіть перебуває в розшуку.