У перші дні війни Маша Єфросиніна відписалася від Собчак у всіх соцмережах, бо більше не вважає її журналісткою. На її думку, не можна зберігати нейтралітет, коли твоя країна вбиває, катує і ґвалтує мирних людей.

Читайте також Замку немає, готують кримінальну справу, – Єфросиніна заявила, що на Росії в Галкіна забрали все

Чому Єфросиніна не дала б інтерв'ю Собчак

Я б дала Ксенії Собчак інтерв'ю до 28 лютого, коли її висловлювання були чіткі, вона відображала реальну картину, а потім людинка стала і вашою, і нашою,
– наголосила Маша Єфросиніна.

Вона вважає Собчак пособницею війни. На її думку, похресниця Путіна, як і вся глибинка Росії, дотримується позиції "все не так однозначно", але вкладає цю думку у журналістські терміни.

"Якщо ти називаєш себе журналісткою і бачиш, що ґвалтують дітей, спалюють цілими містами населення, що в Маріуполі 500 тисяч людей були піддані геноциду, що братські могили по 300 метрів, і все одно дотримуєшся цього нейтралітету: "Я як журналіст хочу показати обидві сторони". Це у перекладі на бидляцьку мову те саме, що каже вся глибинка Росії: "Усе не так однозначно", – різко заявила Єфросиніна.

Що Оля Полякова каже про інтерв'ю Собчак

  • Після виходу інтерв'ю на співачку одразу ж посипався хейт, бо, на думку користувачів фейсбуку, "немає хороших росіян". Полякова ж відповіла, що погодилася на зйомку, бо донесла до російськомовного населення все, що хотіла, а відео вийшло не порізаним.
  • Крім того, поза камерами Собчак "налаштована як більшість думаючих людей у Росії". У приватних розмовах вона нібито підтримує Україну, але не робить цього публічно.