Маша Єфросиніна зізналася, що Максим Галкін телефонував їй ще в перші дні війни, однак тоді вона не підняла від нього слухавку. Зірка боялася почути щось на кшталт: "Ну як ви там? Тримайтеся", але згодом пародист вразив її своєю відкритою антивоєнною позицією.

До теми Я була рада, – дружина Павліка розповіла, як в Ізраїлі зустріла Пугачову з Галкіним

"Виявляється, можна висловлюватися, і вижити, і вивезти дітей. Можна! Отже, це питання лише внутрішнього вибору", – заявила ведуча, яка в перші дні війни благала російський шоу-біз не мовчати.

Маша Єфросиніна про те, як Галкіну дісталося на Росії

За словами Єфросиніної, з Галкіним відбувається все те, чого бояться всі російські артисти. Гумориста заборонили по ТБ, закрили всі його шоу, конфіскували маєток під Москвою, в селі Грязь, поливають брудом у пресі та хочуть засудити.

Він втратив усе. Замку вже немає. Усе забрали, готують кримінальну справу, його по повній програмі викреслюють, очорнюють у пресі. Його стирають як артиста, його немає і не буде, а якщо буде, то це ім'я назавжди очорнили й полили лайном. Ну як, "назавжди". Поки ця влада діє,
– висловилася Маша Єфросиніна.

Однак, як запевняє ведуча, за майном, грошима та контрактами на Росії Галкін не шкодує. Він вважає, що робить по совісті.

"Ти розумієш, що я якраз вважаю, що те, що я роблю, – це нормально! Це природна реакція на те, що відбувається в Україні. Але виходить, що я біла ворона, тому що всі інші мовчать", – пригадала Єфросиніна слова Галкіна.

Максим Галкін засудив звірства Росії в Одесі, Бучі, Маріуполі: відео