Українська співачка Оля Полякова дала коротке інтерв'ю російській журналістці Ксенії Собчак. Тоді на неї звалилась купа хейту.

До слова Полякова попросила президента Туреччини врятувати жителів Маріуполя

Про що Полякова говорила з Собчак

Оля Полякова зізналась, що насправді журналістка підтримує українців, однак не може цього робити публічно через цензуру.

Собчак все знає про Україну. Вона налаштована як більшість думаючих людей в Росії. Вона у приватних розмовах підтримує. Питання номер 1 – щоб це було не порізане. Я отримала порцію хейту з цього приводу, але я на нього не зважаю,
– сказала Оля Полякова.

Полякова про критику від українських фанів

Виконавиця поділилась, що хоч сама Собчак не займає певної позиції, люди в її інтерв'ю говорять все те, що вважають за потрібне. До того ж ролик був не змонтований, тобто вдалось уникнути того, що слова могли виривати з контексту.

А я вважаю за потрібне на величезну російськомовну аудиторію Собчак донести правду з перших вуст. Для мене це абсолютно конче важливо. Кожен день всім людям у світі казати про те, що у нас коїться. Що в нас війна, що в нас геноцид, що в нас зґвалтування дітей, жінок, що в нас кошмар,
– сказала зірка.

"І те, що я можу це донести без порізаного тексту на величезну російськомовну аудиторію – для мене це конче важливо. Бо якщо це попередить хоча б одну людину, яка захоче взяти зброю у свої руки й прийти в мою країну вбивати; або якщо це переконає якусь тітку не пускати свого чоловіка чи сина сюди нас вбивати, значить я все роблю правильно. Мені не треба розказувати, кому мені давати інтерв'ю, нащо, хоч чорту лисому, щоб переконати хоч деяку кількість населення не йти сюди, не брати зброю і не вбивати мирних українців", – додала Оля Полякова.

Інтерв'ю Олі Полякової: дивіться відео