MamaRika має проблеми зі здоров'ям

MamaRika розповіла в інтерв'ю ЖВЛ, що стреси через війну сильно вплинули на її здоров’я. Зараз вона часто має нервові зриви легко "вибухає".

Цікаво Відпочили разом на природі: Тіна Кароль вперше за довгий час показала сина Веніаміна

Ще влітку 2022 року співачка перенесла операцію на шлунку. За її словами, у неї знайшли новоутворення в кишечнику.

В перші тижні війни в мене почалися серйозні проблеми зі шлунком, можна сказати, що він просто перестав працювати. Через стрес я відчувала постійні спазми, а ще в мене знайшли певні новоутворення в кишківнику,
– зізналася MamaRika.

Вона наголосила, що в якийсь момент стала відчувати панічні атаки, раз на місяць її "накривало". "Я просто можу ходити по хаті і плакати, викидати весь цей біль. Поки що психологом підпрацьовує мій чоловік і моя мама", – розповіла співачка.

Чи планує MamaRika ще народжувати

Артистка подякувала чоловіку Сергію Середі за підтримку, а також відповіла, чи планують вони найближчим часом знову ставати батьками.

MamaRika зізнається, що дуже хоче ще дітей, як і її чоловік.

Може нам Господь пошле спокійну флегматичну дитину, яка буде от де поклав, там і лежить, тому що характер в Давида наче в лева і це складно. Поки що ми берем тайм-аут на пару років, але я обіцяю, що в нас буде багато дітей,
– сказала співачка.

MamaRika розповіла про проблеми зі здоров'ям та материнство: відео ЖВЛ

Нагадаємо, що на початку червня співачка розповідала, що війна негативно вплинула на її психологічний стан. Якщо раніше зірка самостійно справлялася зі стресом, то під час війни задумувалася звернутися до психолога.

Через нерви у MamaRika почалися проблеми зі шлунком, загострилися хронічні хвороби. Через два тижні артистка лягла в лікарню, щоб пройти повне обстеження організму. А вже в червні MamaRika повідомила, що перенесла операцію. Вона показала перше фото після наркозу, однак не розповіла деталей хірургічного втручання.