На фейсбук-сторінці Кароль поділилася сімейними фото. Очевидно, що зірка вирішила відвідати сина, адже була в Британії на Євробаченні-2023.

До теми "Наче 16-річна дівчинка": Тіна Кароль без фільтрів і червоних губ прикрасила обкладинку журналу

Зірка відсвяткувала День матері у компанії 14-річного сина Веніаміна. Співачка опублікувала знімки, на яких позує під час прогулянки.


Тіна Кароль з сином Веніаміном / Фото з її інстаграм-сторінки

Зазначимо, що артистка бачиться з Веніаміном лише на канікулах. По фото помітно, що мама та син відпочили на природі та поїли морозиво. Тіна Кароль обрала для прогулянки невимушений образ – спортивний костюм, а на плечі накинула затишне пончо.


Тіна Кароль з сином Веніаміном / Фото з її інстаграм-сторінки

На знімках можна помітити, як підріс Веніамін та наскільки він схожий на свого батька Євгена Огіра. Це одні з небагатьох фото зіркової матусі та її нащадка, які потрапили в мережу. Адже Тіна рідко ділиться спільними кадрами та тримає особисте життя в таємниці.

У коментарях підписники зазначили, що Веніамін – копія тата, а також зробили кілька компліментів та привітали Тіну Кароль з днем матері:

  • "Дуже схожий на матусю! Зі Святом!"
  • "Венька вже такий дорослий. Тіна зі святом".
  • "Ви прикрасні, вітаю вас із святом матері, бажаю бути такою красунею до 100 років".
  • "Боже, як схожий на тата, копія".
  • "Ви справжня українська матуся, яка зробить усе, щоб її дитина росла здоровою та щасливою".
  • "Зі святом! Гарний син, щаслива мама".

Відомо, що Веніамін навчається у Великій Британії у престижному навчальному закладі на околиці Лондона Repton Preparatory School. Крім того, хлопець танцює гопак, грає на фортепіано та барабанах, і займається фехтуванням.

Раніше Кароль показувала свого сина в грудні, напередодні Різдва. Співачка поділилася з підписниками фото, як вона з сином готувала святкову вечерю. А в листопаді Кароль приїжджала до Великої Британії, щоб привітати сина з днем народження. Йому виповнилося 14 років. Мама й син разом повечеряли.