33-річна Настя Кочетова, яку всі знають як Mamarika, поскаржилася на тривожність і нервовість. Вона нібито легко "вибухає" навіть у повсякденних життєвих ситуаціях, але розуміє, що треба себе рятувати.

Цікаво Бабулька зійшла з розуму, – MamaRika грубо висміяла Мадонну й порівняла її з Джей Ло

Mamarika зізналася про нервові зриви

Мені все здається, що я справлюся з цим доставкою суші, якимось улюбленим серіалом, а потім в якийсь момент відбувається дуже сильний зрив,
– чесно поділилася співачка.

За словами Mamarika, з рівноваги її виводять не стільки обстріли росіян, скільки щось буденне й дріб'язкове.

"У мене є конкретні проблеми з нервами в таких неочікуваних ситуаціях. Там де, навпаки, буває над будинком літають ракети… Дивно, але в цей момент я не так реагую, як, наприклад, там в якійсь звичайній життєвій ситуації, де можу просто вибухнути. Я розумію, що якщо зараз не допоможу собі, то потім буде запущений стан. Це потім вже відображається на здоров'ї фізичному", – наголосила артистка.

  • До речі, у листопаді 2022 року через російські обстріли об'єктів енергетичної інфраструктури Mamarika три доби жила без світла, води та зв'язку. Тоді співачка згадувала дитинство в Червонограді, де холодну воду давали по графіку, та коментувала: "Тазики в допомогу".