Українська співачка MamaRika перші дні війни провела в Україні, а згодом виїхала за кордон й жила в Польщі. Цей час був дуже важкий для артистки й позначився на її здоров'ї. Хоч зараз зірка вже на рідній землі, стрес дається взнаки.

Читайте також 243 українські дитини вже ніколи не побачать маму, – Ілона Гвоздьова про жертв війни

MamaRika про проблеми зі здоров'ям через стрес

Співачка розповіла, що через стресовий стан у неї з'являються думки сходити до психолога й з'явились проблеми зі здоров'ям. Хоч раніше вона була "сама для себе психологом" й могла впоратись з проблемами.

Думка звернутися до психолога, мабуть, є. Але я думаю, що основна робота має бути прямо над собою. Зараз у мене знову повилазило дуже багато хронічних хвороб. Є проблеми зі шлунком… тому я зараз повністю обстежуюсь,
– зізналась зірка.

"Я зрозуміла, що голова та шлунок пов'язані. Тобто я маю реальну проблему зараз зі здоров'ям на цьому ґрунті. Тому мені доведеться або звертатися до психолога, або просто домовлятися з собою", – додала вона.

Виконавиця додала, що на тлі стресу у неї почало зникати грудне молоко, однак вона продовжувала годувати дитину.

"Моя лактолог сказала, що в цей час не можна відлучати дитину від грудей і дала пораду частіше годувати дитину. Вона казала: "Невідомо, чи знайдете їжу, каші. Молоко – це єдиний шанс для ваших дітей вижити, якщо опинитесь у місці, звідки не зможете виїхати". Для цього, звичайно, мені слід було скласти нерви в коробочку, опанувати себе. Але, дякувати Богу, все відновилося, і я годую далі", – поділилась MamaRika.


MamaRika з сином / Фото з інстаграму MamaRika