В інтерв'ю 24 каналу MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) пригадала, як сама виїжджала з України в перші тижні війни. Зокрема розповіла про покинутий будинок у Молдові, де жила з маленьким сином аж п'ять днів.

Читайте також MamaRika потрапила в аварію з чоловіком і сином

Як MamaRika кочувала з Молдови до Польщі

У Молдові ми взагалі жили невідомо де. Це був будинок, де давно ніхто не жив. Але добре, що було де жити. Не важливо, в яких умовах ти живеш. Я вже казала: "Можна і в коробці з-під сиру пожити, тільки б всі були живі та здорові",
– пригадала співачка.

Однак додала, що ніщо в житті не давалося їй так тяжко, як ця поїздка через Молдову. Через постійний стрес до Польщі, де була її мама, MamaRika приїхала з вагою 40 кілограмів. Після цього у неї почалися проблеми зі шлунком, а вже в Києві артистці зробили операцію.

"За ту поїздку я стала сильнішою, тепер вже нічого не страшно. Тепер нічого не боюсь", – заявила нам MamaRika.

MamaRika в покинутому будинку в Польщі / Фото з інстаграму співачки

Зараз співачка їздить по Європі з благодійними концертами й каже, що наших дівчат і жінок видно здалеку, адже на їхній обличчях закарбувався біль і страх, пережитий за пів року війни.

"Мені здається, що українців вже видно здалеку, особливо дівчат. За кордоном є багато матерів з дітьми, вони стільки жаху пережили. Ми без слів розуміємо одна одну. Інколи я зустрічаю дівчат на вулицях, вони підходять фотографуватися. Коли питаю звідки вони – мовчать. Одразу все стає зрозуміло. Ми ніколи не будемо такими, як раніше. На жаль, такою ціною нам дається спокій і здоров'я наших дітей", – зізналася нам MamaRika.

Інтерв'ю з MamaRika у відеоформаті: дивіться відео онлайн