Американська виконавиця Дженніфер Лопес та голлівудський актор Бен Аффлек кілька тижнів подорожували Середземним морем. Згодом Аффлек полетів до США, а його кохана відпочивала з друзями в Італії.

Читайте також З підвіскою з ім'ям Бена Аффлека: Дженніфер Лопес відпочиває в Італії з друзями

Яка розлука чекає Дженніфер Лопес і Бена Аффлека

Та нещодавно зіркова пара разом прибула в Лос-Анджелес після чарівної поїздки до Європи. Вони щасливі, що можуть повернутися до звичних справ.

Вони розважаються зі своїми дітьми та друзями. У них чудове літо,
– повідомило джерело.

Інсайдер також розповів, що зараз Дженніфер та Бен намагаються якомога більше часу проводити разом. Це відбувається перед тим, як вони повноцінно повернуться до роботи.

"Вони проводять якомога більше часу разом, перш ніж восени матимуть окремі робочі проєкти. Бен буде зніматися в Техасі, а Дженніфер у Канаді", – додав інсайдер.

Відпочинок Дженніфер Лопес та Бена Аффлека

  • Цього літа знаменитості перестали приховувати свої стосунки від публіки. Дженніфер Лопес опублікувала в інстаграмі першу пристрасну світлину з актором, зроблену на яхті.
  • Співачка підтвердила роман у свій день народження. 52-річчя вона вирішила відсвяткувати по-особливому, подорожуючи з бойфрендом Середземним морем.
  • Спочатку їх помічали у Франції, причому на яхті, яка нібито належить Рінату Ахметову. Згодом шанувальники побачили закоханих на італійському острові Капрі.