Таку заяву Ярослав Лодигін залишив на пресконференції Суспільного 14 лютого, через 2 дні після фіналу відбору. Після того, як Alina Pash виграла конкурс, "виплило" чимало скандальних подробиць про її минуле, тому цьогорічний відбір став однією з центральних тем останніх днів.

Читайте також Лодигін вибачився перед Kalush Orchestra за "люди з гір"

За словами Лодигіна, для нього довіра до Суспільного як інституції – головна причина, чому він працює у компанії.

Зараз бачу сигнали недовіри щодо моєї роботи від суспільства та від суспільства, вираженого у наглядовій раді НСТУ. Я згоден прийняти таку аргументацію, якщо до моєї роботи є недовіра. Я готовий подати у відставку, щоб підтвердити абсолютно кришталево чисту репутацію Суспільного у цій справі,
– сказав Лодигін.

Зокрема він переконаний, що Україна зробила "правильний вибір" на користь Alina Pash, адже талант і пісню співачки миттєво оцінили букмекерські контори у Європі та музичні оглядачі.

"Мені здається, що головна мета Національного відбору – обрати артиста, який може високо і гідно представити країну. Я абсолютно поділяю позицію компанії, що раптом будуть виявлені факти порушення, ми змушені будемо дискваліфікувати Аліну, і тоді вже буде розмовляти з артистом, який зайняв друге місце", – додав Лодигін.

Головне з пресконференції Суспільного

  • Оргкомітет конкурсу пояснив, чому не показав бали з конверта глядацького голосування гурту Kalush Orchestra;
  • Через скандал та політизацію конкурсу Україна може не взяти участь в шоу в Італії;
  • Представники Суспільного також відповіли, чому голоси за деяких учасників не зараховувались під час відбору;
  • Перед конференцією оргкомітет Євробачення в Україні також заявив, що подав до Державної прикордонної служби запит на підтвердження або спростування факту, що Alina Pash перед Нацвідбором подала неправдиву довідку про сухопутній перетин кордону з Кримом.