Своїми думками щодо представника України на Євробаченні-2022 лідер "Другої Ріки" поділився в інтерв'ю 24 каналу.

Вас може зацікавити Святослав Вакарчук заспівав для переселенців з Маріуполя: в яке місто приїхав артист

Валерій Харчишин про Україну на Євробаченні-2022

Якби цього року Україну представляв Михайло Михайлович Поплавський, ми б перемогли. Якби Олег Анатолійович Винник – ми б теж перемогли. Якби Павло Зібров, Степан Гіга – ми б теж перемогли. Це, звісно, жарт, але ми б все одно завдяки отій європейській емпатії були б в п'ятірці найкращих, це сто відсотків,
– сказав музикант.

Валерій є генеральним директором громадської організації Українська Агенція з Авторських та Суміжних Прав. Ще до конкурсу у Турині він написав колегам: "Що в нас там з Kalush Orchestra? Вони переможуть у Євробаченні, але чи їхні права на пісні передані до нас на управління?". Артист був впевнений в тому, що колектив переможе. Щодо номерау, то Валерію не вистачило шоу, учасники Kalush Orchestra загубилися на сцені, були дуже дрібними. Однак, він підкреслив, що до переможців не може бути претензій.

Зрештою, вони перемогли. Молодці. Дякую. Шана їм за те, що зробили,
– підсумував лідер "Другої Ріки".

Інтерв'ю з Валерієм Харчишиним у відеоформаті: дивіться відео онлайн

Alina Pash та її поїздка в Крим: що відомо про скандал

  • У 2015 році в інтерв'ю Каті Осадчій розповіла, що їздила в тимчасово окупований Крим. Однак під час участі в Нацвідборі на Євробачення-2022 версії щодо поїздки Аліни постійно змінювалися. Одного разу вона заявила, що взагалі не їздила туди.
  • Перед прямим ефіром Нацвідбору Суспільне вимагало підтвердження законності потрапляння Аліни на територію тимчасово окупованого Криму.
  • Дівчина ще не мала офіційної довідки від Держприкордонслужби, а партнер Аліни в лейблі запропонував розв'язати цю проблему. Вона розуміла, що спосіб може бути не зовсім законним, але погодилася.
  • Коли з'ясувалася, що довідка підроблена, Суспільне дискваліфікувало Паш від участі в Євробаченні.
  • На початку червня 2022 року у великому інтерв'ю Аліна зізналася, що брехала про поїздку в Крим. Артистка розповіла всю правду. Як Паш їздила до Криму та чому потрапила у скандал – дізнавайтеся у матеріалі.