Святослав Вакарчук вже неодноразово виступав перед переселенцями. Після повернення з гастролей за кордоном артист вкотре заспівав для людей, які через російських окупантів були вимушені покинути свої домівки.

Вас може зацікавити Про службу сина, зруйнований дім, благодійний тур та Євробачення: інтерв'ю з Валерієм Харчишиним

Святослав Вакарчук заспівав для переселенців з Маріуполя

Десятки тисяч людей змогли виїхати з тимчасово окупованого Маріуполя, який зараз перебуває під контролем окупантів. Багатьом з них нема куди повертатися, адже місто зруйноване. Тому тепер мешканці Маріуполя шукають прихисток в інших українських містах. Багато зараз проживають у Дніпрі.

Святослав Вакарчук приїхав туди, щоб заспівати, покращити моральний дух та поспілкуватися з вимушеними переселенцями. Музикант під акомпанемент гітари виконав пісню "Місто Марії", яку присвятив Маріуполю.

"Дніпро. Центр для біженців з Маріуполя", – коротко підписав допис Святослав.

Для перегляду всіх фото та відео гортайте праворуч:

Святослав Вакарчук гастролює Україною: останні новини

  • Артист відвідав захисників України, які зараз перебувають на передових позиціях фронту. Святослав виконав для них найстарішу пісню у своєму репертуарі, яку співає вже 45 років, – "Ой, чий то кінь стоїть".
  • Навідувався і до бійців 57 бригади мотопіхоти імені кошового отамана Костя Гордієнка. Для них заспівав просто неба в лісі.
  • На початку травня Святослав Вакарчук завітав до Одеси. Він відвідав позиції одеських морських піхотинців з 35 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського та виступив перед ними з концертом. В Одесі співак також зустрівся з ведучим та колегою Колею Сєргою.
  • Музикант виконав свої хіти для працівників Чорнобильської АЕС. Він не тільки заспівав під гітару, але й нагадав світові про трагедію Маріуполя та "Азовсталь".
  • Був і на Харківщині, де підтримував бійців "Холодного Яру". Він записав відео з передової та подякував українським військовим.