Ще до участі в "Голосі" Lida Lee працювала з Монатіком, а після завершення шоу він став її продюсером.

Дізнавайтеся також Видалити ребра та збільшити бюст: які пропозиції робили Lida Lee на кастингах

Знайомство Lida Lee з Монатіком

Виконавиця познайомилася з майбутнім наставником ще задовго до участі в проєкті. Це сталося на одному з концертів Монатіка. Після концерту Ліда зустрілася з артистом за лаштунками, поспілкувалася. Тоді вона розповіла, що планує взяти участь в "Х-факторі", а сценічний шлях Дмитра також розпочався з цього шоу.

Через пів року Монатік збирав команду для презентації другого альбому. Ця презентація стала першою співпрацею Lida Lee та артиста в рамках концерту.

Чи просував її на "Голосі країни"

Коли Lida Lee прийшла на 10 сезон "Голосу країни", хотіла попрацювати з Монатіком у форматі артист – підопічна, тому вона обрала його команду. Тоді виконавицю звинувачували в тому, що вона пройшла на "Голос" саме завдяки Монатіку.

Мій виступ і ще декількох учасників потрапив до списку найкращих з "Голосів" всього світу. Мені було дуже приємно, що Діма мене впізнав. Він завжди казав, що мій тембр унікальний,
– поділилася Lida Lee.

Lida Lee про "Голос країни" та Монатіка: дивіться відео онлайн

Співпраця Lida Lee та Монатіка

  • Артистка була підопічною зіркового тренера, однак 16 липня 2021 року він несподівано оголосив, що припиняє співпрацю з нею та Nino Basilaya. Пояснював це тим, що його підопічні швидко подорослішали й виросли з продюсерських проєктів.
  • Згодом з'явилася інформація, що їхні стосунки стали "трішечки складнішими".
  • Контракти з Lida Lee і Nino Basilaya Монатік підписував на 10 років, однак розірвав його вже за рік співпраці.
  • Артист наголошував, що "контракт – це лише формальність, якою підстраховуються". Він пообіцяв експідопічним допомагати й дотримав свого слова.