Монатік підписував контракт з молодими артистками Lida Lee та NiNO на 10 років. Однак вже за рік він відмовився від співпраці, не висловившись про причини такого рішення.

Читайте також Настав час вчитися літати, – Lida Lee поділилась, який рік у її житті став переломним

Монатік про припинення продюсування

Мультиартист розповів, що міг розірвати цей контракт будь-коли. У липні він нібито вирішив, що треба дати дівчатам розвиватися самостійно.

Контракт – це формальність, якою ти себе підстраховуєш. У цьому контракті говорилося, що я зі свого боку можу будь-коли його розірвати без відступних. Я зрозумів, що я в них забираю їх особистий шлях. Я залишив їм пісні, костюми, кліпи – все у них,
– поділився Монатік.

Знаменитість додав, що розірвання контракту не означало припинення дружніх стосунків між ним та експідопічними. До того ж він не забирав у співачок імена, пісні чи кліпи, як практикують інші продюсери. Монатік досі спілкується та підтримує і Lida Lee, і NiNO.


Монатік з експідопічними / Фото з інстаграму Монатіка

Зараз Монатік не хоче займатися продюсуванням. Однак не проти підтримувати молодих та перспективних артистів: "От зараз є одна артистка, я думаю про дует з нею. Можливо, це їй збільшить аудиторію. А саме продюсувати поки не хочу".

Що відомо про розрив між Монатіком та підопічними

  • 16 липня Монатік оголосив, що Lida Lee та NiNO – перші випускниці Monatik Corporation. Він заявив, що дівчата можуть виступати як самостійні співачки.
  • Згодом артист пояснив, що стосунки між ним як продюсером та підопічними стали "складнішими". Адже контракт їх обмежує й не дає бажаної свободи.
  • Lida Lee визнала, що продюсерська підтримка, на її думку, завершилась занадто рано. Однак вона зазначила, що команда Монатіка розірвала контракт не через конфлікти, а лише з добрих намірів.