Про смерть бабусі Нікітюк повідомила в інстаграмі. Телеведуча показала спільне фото з нею.

До теми У Києві попрощалися з Сергієм Сивохою: фото з церемонії

Померла бабуся Лесі Нікітюк

Зіркова ведуча поділилася з підписниками сумною новиною. 7 листопада померла її бабуся Марія. Нікітюк показала спільне фото з нею та додала смайлик у вигляді розбитого серця.


Леся Нікітюк з бабусею / Фото з її інстаграм-сторіс

Леся разом з рідними одразу поїхала в село, де жила пані Марія.

Сьогодні з'їхалися в наше рідне село всі родичі, діти, онуки, щоб попрощатися з бабусею.. Вона пережила Голодомор, війну... Моя бабуся дуже любила булочки з маком... Тож, не забувайте про своїх рідних, привозьте їм смаколики,
– сказала Нікітюк.

Побачивши, що пані Марія весь цей час зберігала на підвіконні буклет з онучкою, Леся розплакалася.


Нікітюк приїхала попрощатися з бабусею / Скриншот з її інстаграму

Вона також показала в інстаграмі кадри знайомої місцевості, зокрема школи, де вчився тато Нікітюк, двори та хату, куди Леся приїжджала до бабусі.

Леся Нікітюк показала кадри з села, де жила бабуся / Скриншот з її інстаграму

Леся Нікітюк має близькі стосунки з батьками

  • Раніше Леся Нікітюк замилувала мережу рідкісним фото з татом Іваном, який мешкає у Хмельницькому. Помітно, що стосунки з батьком у неї дуже теплі. Вона навіть вигадала йому псевдонім – Ів-сент-Іван.
  • А за кілька тижнів телеведуча показала і свою маму Катерину. Зірка зустрілася з нею в Ірпені, де жінка проходила лікування. Цікаво, що маму Нікітюк ніжно називає Кет.
  • Додамо, що Великдень Леся святкувала разом зі своїми племінницями, які за її прикладом одягнули хустки. Вони разом сходили до церкви та посвятили пасху.