Акторка часто відповідає на питання підписників про особисте життя та свого сина. Днями хлопчик відсвяткував день народження – Мішина показала сюрприз, який підготувала.

До теми Не дає грошей в школу: як Ксенія Мішина вчить 11-річного сина заробляти

Своїм підписникам Ксенія розповіла, чому обрала для сина ім’я Платон. За її словами, 9 місяців, поки хлопчик був у її животі, вона називала його Данилом, бо з дитинства любила це ім’я.

Але напередодні пологів я зрозуміла, о в кожному під'їзді є Данили. Тоді я почала шукати в інтернеті різні імена. А в квітні якраз іменини Платона. Я побачила це ім'я і зрозуміла, що так буде звати мого сина,
– зізналася Мішина.


Ксенія Мішина зізналася, чому назвала сина Платоном / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Що відомо про батька Платона: головне

  • З батьком хлопчика актриса розійшлася, коли ще була вагітності, тому колишній чоловік не брав участі у вихованні сина. Проте нещодавно зірка вирішила познайомити Платона з рідним батьком.
  • Ксенія Мішина розповіла, що під час війни її син вперше зустрівся з рідним татом, проте зустріч пройшла не дуже добре.
  • Процес знайомства батька з сином не продовжився. "Вони більше не спілкуються. Моя дитина має вирости ментально максимально здоровою", – пояснила акторка.
  • Раніше Мішина назвала свого колишнього чоловіка тираном і маніпулятором. За її словами, чоловік "спускав її зі сходів", а під час вагітності й токсикозу змушував працювати. Через це акторка вирішила припинити його спілкування з сином.