Королева Іспанії нещодавно пережила трагічну подію, адже втратила свою бабусю. Кілька днів вона не з'являлась на публіці та не відвідувала світські заходи. Через деяких час Летиція повернулась до роботи.

Дивіться також Королева Ранія вразила елегантним образом у сукні з оригінальним візерунком

Іспанська королева днями прибула на церемонію закриття кінофестивалю Atlantida Mallorca Film Fest 2021. Вона вручала премію Masters of Cinema.

Образ королеви Летиції

Її Величність постала перед камерами у вишуканому, але водночас стриманому образі. Вона приміряла темно-синю асиметричну сукню довжини міді. Широкий пояс закцентував на фігурі королеви.

Летиція поєднала вбрання з розкішними золотистими туфлями на підборах та з гострим носком. Вона доповнила аутфіт темним клатчем та сережками-кільцями.

Королева Іспанії зібрала волосся у низький елегантний пучок. На обличчі вона зробила макіяж з акцентом на очах, які підкреслила стрілками.


Летиція на заході / Фото Getty Images

Інші образи королеви Іспанії

  • Летиція відвідала Палац Сарсуела, де долучилася до круглого столу, присвяченого впливу пандемії на психічне здоров'я. Вона показала літній образ у сукні з принтом.
  • Її Величність зустрілась з представниками Іспанської асоціації проти раку. Королева приміряла сіру твідову сукню з необробленим краєм.
  • Королівська сім'я Іспанії прибула на церемонію національної жертви апостолу Сантьяго в соборі Сантьяго. Летиція захопила аутфітом у пудровій сукні з квітковим принтом.