Про це повідомили на офіційному сайті Данського королівського двору. Королева Маргрете II наголосила, що данці разом з українцями, відзначила героїзм українського народу та звернула увагу на всі ті руйнування, які окупанти завдають нашим містам.

Дивіться також Зі сльозами на очах: принц Чарльз зустрівся з українцями, які втекли до Лондона через війну

Підтримка від королівської сім'ї Данії

Данська королівська родина відправила на допомогу жертвам війни в Україні мільйон данських крон, що дорівнює приблизно 147 400 доларів.

У Європі знову війна. Мені дуже сумно спостерігати за тим, що зараз відбувається в Україні. Прогрес і надія, які розцвіли в Європі після падіння Берлінського муру, тепер руйнуються на наших очах,
– наголосила Її Величність.

Щодня весь світ спостерігає за руйнуванням українських міст, жертвами цієї війни серед цивільного населення. Тисячі жінок, дітей, матерів вимушені прощатися з рідними, які йдуть на фронт, щоб захисти рідну землю від ворогів.

"Українці борються за свободу, на яку вони мають право, і яку вони захищають зі своїм життям прямо зараз. На нас, данців, вся ситуація справляє незабутнє враження. Ми співчуваємо народу України та підтримуємо всіх, хто надає допомогу та рятує життя. Нехай припиниться ця безглузда війна якнайшвидше", – підсумувала королева Данії.

Королівські сім'ї підтримують Україну