Увесь світ говорить про Україну. Тисячі добровольців їдуть до нас, щоб боротися з російськими окупантами. Не залишилася осторонь біди, яка прийшла в Україну, королівська сім'я Великої Британії.

Дивіться також "Нас не чують": Олена Зеленська показала шокуючі кадри бомбардувань Маріуполя

Кейт Міддлтон і принц Вільям підтримали українців

Подружжя вже висловлювало підтримку президенту Зеленському та українському народові. Тепер Кейт і Вільям побували в Українському культурному центрі, що розташований у Лондоні. Там волонтери збирають і сортують гуманітарну допомогу для українців, які постраждали через війну.

У центр Кейт приїхала в синьому светрі та чорних штанах. Волосся вклала у легкі локони, а на обличчі зробила повсякденний макіяж. Примітно те, що в Кетрін і Вільяма з лівого боку на грудях був маленький значок з українським прапором і зображенням серця.

Герцоги Кембриджські у культурному центрі / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Перша леді України подякувала всім британця за підтримку. Вона також згадала принца Чарльза з дружиною, які молилися за нашу країну в Українському католицькому соборі Лондона. Подякувала Єлизаветі II за приватний внесок на допомогу Україні.

Така підтримка не тільки лікує та зігріває тисячі доль. Вона наближає нас до перемоги,
– додала Олена Зеленська.

Монарші родини підтримують Україну

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Текст публікації Олени Зеленської:

Герцог та герцогиня Кембриджські відвідали Український культурний центр у Лондоні, де волонтери збирають і сортують гуманітарну допомогу для постраждалих українців.

Україну підтримує вся Велика Британія – від звичайних громадян до королівської родини. На інших зворушливих кадрах – принц Уельський і його дружина герцогиня Корнуольська моляться за нашу країну в Українському католицькому соборі Лондона. Вони принесли із собою соняшники.

Окрему дякую Її Величності королеві Великої Британії – вона зробила приватний внесок на допомогу Україні.

Така підтримка не тільки лікує та зігріває тисячі доль. Вона наближає нас до перемоги.