Пісня 26-річної Елени Цагріни має назву El Diablo, що в перекладі на українську означає "Диявол". У ній співачка виконує такі рядки: "Я закохалася, я віддала своє серце дияволу. Я відмовилася, бо він говорить мені, що я його ангел. О, дияволе, я закохалася і віддала своє серце дияволу".

Цікаво Go_A летить у Нідерланди: організатори Євробачення затвердили формат проведення конкурсу

Елена Цагріна – El Diablo: дивитись відео онлайн

Реакція церкви Кіпру

Така композиція викликала неоднозначну реакцію в суспільстві, а особливо – у церви. Синод Кіпрської православної церкви закликав уряд країни не відправляти на конкурс цю пісню, а митрополит Тамасоський і Орінійскій Ісая заявив, що крім богохульства, в пісні пропагуються фізичні і емоційні пристрасті: "У них є небезпечні послання для психічного здоров'я людей, особливо зараз, коли ми боремося з "дияволом" – коронавірусом".

Кіпріоти також погрожували представникам Євробачення у Кіпрі, що підпалять будівлю компанії, якщо ті не змінять на конкурс пісню. А минулими вихідними невідомий чоловік навіть увірвався в офіс і став ображати працівників телеканалу. Його затримали, пред'явили звинувачення в порушенні громадського порядку і відпустили.

Реакція організаторів Євробачення в Кіпрі

Організатори відбору у Кіпрі в свою чергу заявили, що змінювати свій вибір не будуть, а незадоволені слухачі, на їхню думку, просто неправильно зрозуміли сенс пісні, оскільки вона – про боротьбу добра зі злом. Щодо представників церкви, то голова ради директорів Кіпрської телерадіомовної корпорації CyBC (RIK) Андреаса Франгоса направив відкрите запрошення теологам, аби ті відвідали телеканал і спокійно обговорили це питання.

Як відбудеться Євробачення-2021

  • Цього року міжнародний пісенний конкурс не пройде в традиційному форматі.
  • Організатори остаточно визначились із сценарієм проведення конкурсу: згідно з версією B, зал може бути заповнений на 80% або взагалі без глядачів, а команди артистів повинні бути меншими, ніж зазвичай.
  • Конкурс відбудеться у травні 2021 року у Роттердамі, Нідерланди: перший півфінал пройде 18 травня, другий півфінал – 20 травня, а фінал – 22 травня.
  • Порядок виступів залишився таким, як і минулоріч, тому гурт Go_A презентує пісню в першому півфіналі.
  • Український гурт виступить із композицією "Шум".