Про це повідомили на офіційному сайті Євробачення. Жеребкування стосовно того, коли кожна країна повинна виступити, мали провести в січні наступного року. Втім, організатори міжнародного пісенного конкурсу знайшли інше рішення.

Читайте також Євробачення-2021: список країн, що візьмуть участь в конкурсі

Організатори Євробачення-2021 вирішили залишити порядок виступу країн таким, яким він повинен був відбутися цьогоріч. Відповідно до минулого жеребкування, український гурт Go-A виступить зі своєю композицією в першому півфіналі, що відбудеться 18 травня.


Євробачення-2021 / eurovision.tv

Організатори пісенного конкурсу пояснили таке рішення. Вони вирішили залишити порядок таким, яким і був, через те, що у ньому візьмуть участь всі ті самі країни, які мали виступити й минулого року. Окрім того, більшість глядачів купували квитки на шоу заради того, щоб побачити певних виконавців. Тому не проводити нове жеребкування буде справедливим.


Євробачення-2021 / eurovision.tv

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу скасували цьогорічне шоу Євробачення. Втім, його перенесли на наступний рік. У 2021 році в пісенному конкурсі візьмуть участь ті самі країни, що мали виступати раніше. Україну на Євробаченні-2021 представить гурт Go-A.