У четвер, 27 травня, королівське подружжя приїхало до Единбурга й відвідали парк Старбенк. Принц Вільям розповідав, що його дружина дуже любить висаджувати рослини. Разом з дітьми пара посадила квіти, які будуть привертати увагу метеликів.

Дивіться також Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали університет, в якому закрутили роман

Також герцоги Кембриджські разом зі старшими хлопцями посадили соняхи, щоб отримати нагороду герцога Единбурзького. Принц Вільям, як справжній чоловік, висадив яблуню. Згодом подружжя познайомилося з організацією Fields in Trust, яка бореться за те, щоб зелені зони були в рівній мірі доступні всім британцям.

Образ Кейт Міддлтон

Герцогиня Кембриджська вкотре мала бездоганний вигляд. Вона постала в білій кофтинці з чорним гороховим принтом, яку поєднала зі смарагдовим стильним костюмом від Massimo Dutti. Вбрання вдало доповнювали білосніжні кеди.

Кейт Міддлтон розпустила довге волосся та вклала його пишними локонами. Вона прикрасила шию золотим ланцюжком, а вуха – лаконічними сережками. На обличчі герцогиня зробила ніжний макіяж.


Кейт Міддлтон та принц Вільям / Фото Getty Images

Образи Кейт Міддлтон у турі Шотландією

  • Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали благодійну організацію Turning Point Scotland. Герцогиня Кембриджська показала бездоганний образ у жакеті Zara.
  • У стильному монохромному образі верблюжого кольору Кейт Міддлтон з чоловіком прибули на Оркнейські острови, де відкрили Белфурську лікарню.
  • Подружжя зачарувало повсякденними образами в куртках кольору хакі в Європейському морському енергетичному центрі.
  • Герцоги Кембриджські влаштували приватний показ фільму "Круелла" для працівників Національної служби охорони здоров'я. Кейт Міддлтон з'явилася на заході в бездоганному пальті.