Вперше за останні 20 років герцоги Кембриджські повернулися в місто, де минула їхня юність – Сент-Ендрюс, що на сході Шотландії. Спочатку Кейт Міддлтон і принц Вільям взяли участь у змаганнях з наземного яхтингу на пляжі West Sands, а згодом відвідали Сент-Ендрюський університет, в якому закохалися одне в одного.

До теми Принц Чарльз із дружиною відвідав місто Ковентрі: фото нового виходу пари

Під дощем подружжя прогулялося розкішною територією вишу, обмінюючись теплими спогадами. Вони встигли поспілкуватися з викладачами, студентами та посадити дерево, яке нагадуватиме майбутнім поколінням про знаменитих випускників. Усмішки не сходили з облич Кейт Міддлтон і принца Вільяма й тоді, коли вони прибули до рибальського селища Піттенвім.

"Через 20 років чудово повернутися до Сент-Ендрюса, щоб побачити фантастичні проєкти, які підтримують фізичне та психічне здоров'я молодих людей", – йдеться в новому дописі герцогів Кембриджських.

Для перегляду відео гортайте вправо

Цікаво 10 річниця весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма: історія кохання королівської пари

Для появи у Сент-Ендрюському університеті Кейт Міддлтон обрала стильний повсякденний образ. Вона одягла смугастий джемпер з кашеміру від бренду Erdem, подовжений чорний жакет з білими ґудзиками від Holland Cooper та класичні штани. Офіційний аутфіт дружина принца Вільяма довершила білими кросівками від екологічного бренду Veja, прихильницею якого є й Меган Маркл.

Кейт Міддлтон і принц Вільям в Шотландії / Фото Getty Images

Тур принца Вільяма і Кейт Міддлтон Шотландією:

  • Кейт Міддлтон приєдналася до шотландського туру чоловіка в понеділок, 24 травня. Того ж дня подружжя відвідало благодійну організацію Turning Point Scotland. Тоді герцогиня Кембриджська показала бездоганний образ у жакеті Zara.
  • У стильному монохромному образі верблюжого кольору Кейт Міддлтон з чоловіком прибули на Оркнейські острови, де відкрили Белфурську лікарню.
  • В Європейському морському енергетичному центрі подружжя зачарувало повсякденними образами в куртках кольору хакі.