Також Полтавська зізнавалася, чи мріє про весілля. За її словами, зробити його таким, як вона хоче, зараз неможливо через війну.

До теми Христина Горняк зізналася, як ставиться до нової коханої Остапчука: "Не поминайте лихом"

Тепер же дівчина поділилася, чим її приваблює Володимир Остапчук. Катя відповіла, що він для неї – найкращий.

Проте вона додала, що порівнювати їй немає з чим, адже це її перші серйозні стосунки. Нагадаємо, що саме Остапчук став хлопцем, з яким Катерина вперше поцілувалася.

За її словами, Володимир добре вихований. "Рівень адекватності іноді навіть дивує. Видно, що пропрацьована людина", – написала Полтавська.

Вона також зазначила, що вони у стосунках класно ставляться один до одного. Проте, недоліки в Остапчука теж є, хоч Катерина і не стала їх наивати, бо для неї вони "прийнятні".


Нова обраниця Остапчука розповіла, чим він її підкорив / Фото з її інстаграм-сторіс

Нагадаємо, що нещодавно товариш Володимира Остапчука розповів деталі особистого життя шоумена. Він заговорив і про його новий роман. "Я знайомий із новою обраницею. Вони милі. Я радий за Вову, як за свого друга, у нього гарний смак", – сказав він.

Додамо, що нещодавно закохані спровокували чутки про одруження, адже 22 лютого і Остапчук, і Полтавська опублікували інтригуючі сторіс з документ-сервісу "Готово", де, крім іншого, можна оформити шлюб за добу.