Телеведучий Володимир Остапчук нещодавно вперше прокоментував розлучення, але про нові стосунки майже не говорив. Тим часом Катерина Полтавська похвалилась новим подарунком від шоумена в інстаграм-сторіз.

Дивіться також Христина Горняк зізналася, як ставиться до нової коханої Остапчука: "Не поминайте лихом"

Дівчина Остапчука показала новий подарунок

Катерина похвалилась новим подарунком – золотою каблучкою з діамантами із сердечком від українського бренду Guzema. До слова, на офіційному сайті така прикраса коштує 18 800 гривень.


Подарунок від Володимира / Фото з інстаграм-сторіз


Скільки коштує така каблучка / Скриншот з сайту

Чи мріє кохана Остапчука про весілля

Підписники запитали Катю, чи мріє, або ж планує мати весілля. Вона чесно відповіла, що ніколи не мріяла про це, а те весілля, яке хотіла б мати – зараз провести немає шансів.

Я ніколи не мріяла про весілля, не те щоб про білу сукню. Для мене дивно мріяти про таке. Це може бути тільки бажанням чи небажанням. Чи є бажання влаштувати весілля? Так. Але в тому форматі, в якому я його бачу, зараз це неможливо,
– поділилась журналістка.

"Мріяла я завжди (якщо говорити про стосунки) про щасливу родину, велике взаємне кохання, де є повага й турбота, а також про здорових діток. Про те, щоб він через 10 років дивився на мене так само, як на початку стосунків, щоб для мене й доньки він завжди був прикладом, а я – завжди пишалася ним. Весілля нічого за собою не несе. Це просто вечірка. Як про це можна мріяти?".


Дівчина Остапчука про весілля / Фото з інстаграм-сторіз