Відома українська ведуча Катя Осадча через 2 дні після появи третього сина на світ виписалась з пологового будинку, а ще через 3 – повернулась до роботи. Зірка пояснила, як їй вдалося так швидко відновитися.

Цікаво MamaRika показала чуттєві фото з пологів, яких раніше не було в мережі

Катя Осадча про відновлення після пологів

Телеведуча зізналась, що стала мамою втретє, несподівано для себе, на 38 тижні вагітності. Ще 2 тижні зірка планувала працювати, але все пішло не за планом. Однак Катя планувала бути присутньою на різних урочистостях до Дня Незалежності – і їй це вдалося, навіть ставши багатодітною матусею.

Насправді я гарно почувалась. Якщо вибудувати графік, а в мене з двома попередніми хлопцями є досвід, як робити це від народження. Ми ще з пологового будинку домовляємося з новонародженим: так, у нас графік – їмо кожних 3 години. Все спрацьовує,
– розповіла Катя Осадча.

До того ж Катя Осадча швидко повернулась у форму. Та вона зізналась, що поки що обирає одяг більшого розміру.

"Насправді зараз мій розмір більший, ніж зазвичай. І це правда. І це мене хвилює. Тому що коли я бачу на сукні розмір L, мене це бентежить, тому що я була S або M. Я продовжую повертатися у форму – поки що мені не можна займатися спортом, але я контролюю своє харчування", – поділилась ведуча.


Катя Осадча з сином / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Треті пологи Каті Осадчої

  • За декілька днів до пологів ведуча веселилася на вечірці з нагоди очікування народження третього малюка. Тоді вона навіть не підозрювала, що син з'явиться на світ настільки швидко.
  • Напередодні дня народження третього сина Катя Осадча була на зйомках сюжету в одному з київських кінотеатрів.
  • Уже вранці 19 серпня Катя опублікувала перше фото новонародженого та зазначила, що тепер є мамою трьох синів. Поки що ні вона, ні Юрій Горбунов не розсекречують імені малюка.
  • Наступного дня після пологів багатодітна матуся Осадча вийшла у прямий ефір одної з ранкових програм та зізналася, що вона та малюк почуваються чудово.