Зіркова мама зазначила, що, можливо, їй з сином доведеться навіть їхати в Ізраїль. Катерина розповіла деталі в інстаграм-сторіс та показала, як розплакалася в авто.

До теми Може буде таким завжди, – дружина Віктора Павліка розповіла про діагноз їхнього сина

Репяхова поскаржилася на одну з столичних лікарень. Дружина Павліка вийшла звідти у відчаї, а її син був "мокрий" через те, як в нього намагалися взяти кров.

Дитина мокра. Ми погодилися здати Михайлу кров із вени – це просто пекло на землі. Вісім пробірок – з них тільки дві зробили. Без катетера і голка в ручці. Потім голка вискочила, і лікар почала шукати вену на іншій руці. Ми просто встали і вийшли звідти,
– заявила Катя.


Катерина Репяхова розповіла про візит у клініку / Скриншот її інстаграм-сторіс

Жодних діагнозів чи показників Репяховій не сказали – повідомили, що "потрібно розбиратися". За її словами, з клініки вона вийшла "вбита" та у відчаї, адже їй наговорили багато речей.


Катерина Репяхова поскаржилася на клініку / Скриншот її інстаграм-сторіс

Тому 2-річному Михайлу призначили купу дорогих аналізів. "Один із них 15 тисяч гривень, а другий 3 тисячі. А ще нам прописали ліки, які доступні тільки в їхній аптеці – вони коштують 4 тисячі", – заявила Репяхова.


Катерина Репяхова поскаржилася на клініку / Скриншот її інстаграм-сторіс

Зіркова мама зізнається, що просто в шоці від лікарки, їй наговорили багато речей та дуже налякали.

Мені такого наговорили, що я в шоці. Стверджували, що я перехворіла на інфекцію або Covid-19 під час вагітності, через що Міша і не розмовляє. А ще в нього родова травма. Мене залякали, а у виписці написано тільки одне – затримка психомовленнєвого розвитку,
– поскаржилася Репяхова.


Катерина Репяхова поскаржилася на клініку / Скриншот її інстаграм-сторіс

Дружина Павліка попередила своїх підписників, щоб вони не потрапили в таку неприємну ситуацію з дорогими аналізами. "Може, цей лікар і хороший, але продавати несертифіковані бади та пропонувати аналіз, який роблять тільки вони – не ок. Проколювати руку малюка, коли він в істериці – також не ок", – вважає вона.


​Катерина Репяхова поскаржилася на клініку / Скриншот її інстаграм-сторіс

Катерина додала, що продовжить займатися здоров'ям Михайлика, але поступово і без стресу.

Які проблеми зі здоров'я має син Віктора Павліка: коротко

  • Нещодавно сину співака та Катерини Репяхової виповнилося два роки, але він досі не говорить. Після обстеження у невролога у нього виявили затримку мовлення, а в центрі слуху поставили діагноз – специфічний розлад мовної артикуляції.
  • Сам Павлік пояснював, що Михайло чує і розуміє їх з Катею, але не реагує і у своєму віці досі не розмовляє.
  • Крім того, нещодавно Репяхова розкрила діагноз сина після ортопеда. Виявилося, у малюка діагностували клишоногість, яка може зникнути з віком, або залишитися на все життя.