Катя Репяхова пригадала, що в листопаді минулого року Михасику діставали сірку з вух, тож припустила, що за пів року могла утворитися пробка, яка й затримує слух. Тож блогерка записала сина на прийом до отоларинголога.

Читайте також Дружина Віктора Павліка вперше показала свого рідного батька, з яким не спілкується

Дружина Павліка обстежує сина через затримку мовлення

У мене вже нова ідея фікс, що в Міші все ж таки щось зі слухом. Я вже думаю, може в Міші сірчана пробка, яка робить зниження слуху, а значить і затримку. Тому що колись в нас було багато сірки, якщо ви пам'ятаєте. Міша весь час ліз в ушка. І зараз чіпає,
– поділилася думками Катя Репяхова.

При цьому дружина Віктора Павліка наголосила, що слух Михасику перевіряли ще в пологовому будинку.

Дружина Павліка про затримку мовлення в сина / Скриншот з інстаграм-сторіс

Син Павліка та Репяхової в пологовому / Скриншот з інстаграм-сторіс

На щастя, зі слухом у наймолодшого сина Павліка все гаразд, відхилень немає.

"Ніяких пробок. Ніякої сірки. І ніяких небезпечних аденоїд. А слух перевіряє сурдолог", – написала блогерка після консультації. Однак у центрі слуху Михасику поставили діагноз – специфічний розлад мовної артикуляції.

Син Віктора Павліка та Каті Репяхової в лікаря / Скриншот з інстаграм-сторіс

Син Віктора Павліка та Каті Репяхової в лікаря / Скриншот з інстаграм-сторіс

  • Нагадаємо, про затримку мовлення у 1,8-річного сина дружина Віктора Павліка повідомила в середині квітня. Вони обстежувалися в лора, дефектолога-логопеда, психолога, проходили електроенцефалограму та інші аналізи, тож на хлопчика чекає корекція.
  • Сам Віктор Павлік коментував, що Михасик чує і розуміє їх з Катею, але не реагує і у своєму віці поки не розмовляє: "Тобто немає такого, щоб я до нього звернувся, а він відповів: "Що?".