Нещодавно Катерина показувала спільні фото з Володимиром Остапчуком. Пара разом прогулялася Києвом у парних образах.

Цікаво Володимир Остапчук відверто розповів, чим йому подобається 22-річна кохана

Тепер з дівчиною трапилася курйозна ситуація. До Катерини Полтавської у кав'ярні підійшов незнайомець та почав залицятися. Дівчина намагалася “відшити” його – сказала, що її не цікавлять знайомства, адже вона має чоловіка.

Втім незнайомцю це не сподобалося. Він почав кричати на Полтавську та польською мовою обматюкав її.

Ну як з цим боротися? Якщо ви думаєте, що тільки в нас є неадекватні чоловіки, які не приймають відмови, то ні. Підійшов знайомитися, я сказала, що в мене є чоловік. Почав щось кричати польською. Єдине, що я зрозуміла, це слово "к*рва",
– обурилася Катерина.

Схоже, після цього чоловік таки відчепився від Полтавської.


Полтавська показала чоловіка, який залицявся до неї / Скриншот з інстаграму

Нові стосунки Володимира Остапчука: що відомо

  • Лише цієї весни Володимир Остапчук підтвердив стосунки з 22-річною Катериною Полтавською, показавши спільні фото. Виявилося, що він старший за свою кохану на 16 років.
  • Нагадаємо, що Володимир старший за свою кохану на 16 років. Батьки Катерини Полтавської, за її словами, спокійно відреагували на це та вже знайшли спільну мову з ведучим.
  • Остапчук також познайомив своїх батьків з 22-річною дівчиною Катею, коли ті приїжджали до Києва. Полтавська тоді зняла розмову шоумена з мамою.
  • Днями він замилував мережу романтичним відео з Катею. Проте не всі шанувальники повірили у щире кохання пари. Дехто запитав, яке це за рахунком кохання у Остапчука, а хтось навіть попросив, щоб він не розбив серце юній дівчині.