Перші припущення про розставання Каньє Веста та Джулії Фокс з'явились тоді, коли вона видалила з інстаграму всі спільні фото з репером. Після бурхливих обговорень у пресі представник акторки все ж підтвердив, що вони з Каньє більше не пара.

Читайте також Як зірки вітають з Днем святого Валентина: романтична добірка

Каньє Вест розійшовся з Джулією Фокс

Джулія та Каньє залишаються хорошими друзями та партнерами, але вони більше не разом,
– йдеться в джерелі.

Натомість інсайдери видання People передають, що репер та акторка охололи через відстань: він живе в Лос-Анджелесі, вона – в Нью-Йорку.

Крім того, західні ЗМІ ширили чутки, що Джулія Фокс переживає розставання з Каньє Вестом зовсім не так спокійно, як про це інформують її представники. Днями нібито заплакану акторку бачили в аеропорту. Та ж спростувала чутки про свої сльози через колишнього Кім Кардашян.

Я не плакала з 1997 року і точно не стала б плакати через це,
– писала зірка в інстаграмі.

Цікаво Нова обраниця Каньє Веста та акторка з насиченою біографією: що відомо про Джулію Фокс

Що відомо про роман Каньє Веста з Джулією Фокс

  • Каньє Веста та Джулії Фокс зустрілися в Маямі напередодні Нового року, миттєво закохавшись і закрутивши роман. Не ховаючись від папараці, вони ходили на спектаклі й вечеряли в ресторанах.
  • Репер та акторка підтвердили свої стосунки пристрасною фотосесією для Interview Magazine. Джулія Фокс зізналась, що поряд з Каньє почувалась Попелюшкою, він нібито дуже галантно залицявся.
  • Перший світський вихід пари відбувся на Тижні моди в Парижі. Для появи на червоній доріжці вони обрали парні вбрання з деніму.
  • Цікаво, що Каньє Вест був і на дні народженні Джулії Фокс. На 32-річчя він подарував коханій та її чотирьом подругам сумки Birkin.