У новому альбомі Каньє Веста вдосталь ліричних треків, адже присвячений він покійній матері репера Донді. Перед тим, як артист виконав пісню Love Unconditionally, зі сцени прозвучали слова його неньки: "Незважаючи ні на що, ти ніколи не кидаєш свою сім'ю".

Читайте також Каньє Вест зі сльозами на очах виконав пісню про те, що "втратив сім'ю"

Просто посеред номеру Каньє Вест опустився на коліна й емоційно вимовив: "Я втрачаю всю свою сім'ю, кохана, повернися до мене".

Зважаючи на те, що Кім Кардашян з дітьми була присутня на концерті, у фанів не залишилось сумнівів, що ці рядки артист присвятив саме їй. До слова, в іншій пісні репер натякнув, що колишня дружина все ще закохана в нього.

Час і простір – це розкіш, але ти прийшла сюди, щоб показати, що все ще закохана в мене,
– виголосив Каньє Вест.

Нагадаємо, у четвер, 5 серпня, Кім Кардашян вдруге відвідала концерт колишнього чоловіка. Вперше на стадіоні в Атланті вона з'явилась з чотирма дітьми та сестрою Хлої.

Тоді світська левиця постала в яскраво-червоному комбінезоні, який перегукувався з концертним total red образом Каньє Веста. Цього разу Кім обрала аутфіт total black, і вбрання колишніх знову виглядали як парні look.

Стосунки Каньє Веста і Кім Кардашян після оголошення про розлучення

  • Світська левиця і репер перестали розмовляти ще до того, як оголосили світу про свій розрив.
  • Спочатку Каньє Вест був "стривоженим і сумним" через розлучення з коханою, носив обручку, а через кілька місяців називав її найгіршою дружиною, яка була одержима славою, проявляла агресію, ревнувала та драматизувала.
  • На початку червня артист залицявся до російської моделі Ірини Шейк, з якою відсвяткував день народження на півдні Франції. Він буквально переслідував красуню, однак вона відмовила йому в стосунках, адже намагалась уникнути чуток про роман.