Близько місяця тому модель Ірина Шейк та хіп-хоп виконавець Каньє Вест відправилися відсвяткувати день народження репера у Францію. Після цього пару запідозрили в романі. Однак зараз, схоже, їхні стосунки розвиваються не так гладко.

Цікаво Джейсон Судейкіс вперше прокоментував розлучення з Олівією Вайльд

Ірина Шейк не хоче стосунків з Каньє Вестом

За словами інсайдера, Каньє Вест запросив Ірину Шейк поїхати разом до Парижа на Тиждень моди. Та цього разу російська модель відмовилась від пропозиції.

Він подобається їй як друг, але вона не хоче будувати з ним відносини,
– пише джерело.

Інсайдер вважає, що виною такому рішенню Шейк є журналісти, які б переслідували пару та писали безліч статей про їхні стосунки.

"Вона не хоче провокувати чутки про роман, які неодмінно б виникли, якби вона з’явилася з ним в Парижі. Це був би ще один місяць новин", – додає інсайдер.

Роман Ірини Шейк та Каньє Веста

  • 6 червня репер відправився до Франції, щоб відсвяткувати день народження. Разом з ним поїхала й російська модель – пару бачили на прогулянці біля готелю.
  • З відпочинку Ірина та Каньє повернулися також разом приватним літаком. Джерела різних видань стверджують, що знаменитості зустрічаються кілька місяців, а їхні почуття взаємні.
  • Також стало відомо, що Кім Кардашян добре ставиться до роману ексчоловіка та Ірини Шейк. Ба більше, світська левиця знала про їхні стосунки ще до того, як про це дізналися журналісти.
  • Колишній коханий Ірини Шейк Бредлі Купер також підтримує вибір моделі. Він хоче, щоб зірка була щасливою.
  • Подейкують також, що у Каньє з'явилась симпатія до Ірини ще тоді, коли зірка знімалась у його кліпі. Та вже коли їхні стосунки закрутилися знову, репер настирливо добивався уваги моделі.